۸۸۹۹۱۰۰۰
Behamrah logo
دانلود

سوالات متداول

رزرو بلیط
سفرها
اپلیکیشن
با چه روشی، می‌توانیم بلیط رزرو کنیم؟

روش اول استفاده از اپلیکیشن است که می‌توانید از آن را از کافه بازار، گوگل پلی و وب سایت «به‌همراه» دانلود و نصب کنید. روش دوم، استفاده از نسخه وباست که می‌توانید از طریق سایت «به‌همراه» وارد سامانه شوید.

قیمت مسیرها به چه صورت محاسبه می‌شود؟

قیمت گذاری بلیط‌ها بسته به پارامترهایی از قبیل ساعت، ترافیک و مسافت متغیر و شناور است و سعی می‌شود این قیمت‌ها به‌صورت منصفانه تعیین شود تا همواره ناوگانی منظم و باکیفیت در دسترس بوده و قیمت‌ها نیز برای مسافران منطقی و قابل قبول باشد.

آیا بدون اینترنت هم می‌توانیم از «به‌همراه» بلیط رزرو کنیم؟

خیر، پلتفرم ما در تمامی مراحل از قبیل اپلیکیشن و نسخه وب، نیاز به اتصال به اینترنت دارد، اما تلاش داریم در آینده‌ای نزدیک این امکان را فراهم کنیم تا بدون نیاز به اینترنت هم امکان استفاده از سرویس ما وجود داشته باشد.

چطور می‌توانیم بلیط رزرو شده را کنسل کنیم؟

با وارد شدن به اپلیکیشن یا نسخه وب، در قسمت لیست بلیط‌ها، بلیط مورد نظر را انتخاب کرده و دکمه‌ی لغو (ضربدر) روی بلیط را بزنید، سیستم از شما می‌پرسد آیا مطمئن هستید که می‌خواهید کنسل کنید، با تایید این گزینه، بلیط شما کنسل می‌شود.

آیا می‌توانیم کرایه را بصورت نقدی پرداخت کنیم؟

خیر، امکان پرداخت نقدی در حال حاضر وجود ندارد و پرداخت فقط بصورت آنلاین امکان پذیر است.

تا چه زمانی می‌توانیم بلیط خود را کنسل کنیم؟

شما می‌توانید تا یک ساعت قبل از حرکت خودرو بلیط را کنسل کنید. بدین ترتیب کل مبلغ بلیط مسترد خواهد شد. اما این شرایط ممکن است با تغییر سیاست گذاری تغییر کند که قبل از این اتفاق، حتما اطلاع رسانی خواهد شد.

پس از کنسل کردن بلیط هزینه بلیط چگونه به ما برگشت داده می‌شود؟

تا قبل از راه اندازی کیف پول برای برگشت مبلغ بلیط پس از کنسل کردن بلیط همکاران ما از بخش پشتیبانی با شما تماس گرفته و از شما شماره کارت بانکی دریافت می‌کنند و مبلغ برای شما واریز می‌شود. همچنین پس از راه اندازی کیف پول، مبلغ بلیط کنسلی به حساب کیف پول شما برگشت داده می‌شود.

آیا سامانه شما دارای کیف پول می‌باشد؟

بله، اپلیکیشن به‌همراه در حال حاضر با ۲ کیف پول پاد (وابسته به بانک پاسارگاد) و کیف پول ست (وابسته به بانک تجارت) امکان پرداخت را دارو بوده و شما می‌توانید علاوه بر استفاده از درگاه‌های بانکی، از کیف پول‌های یاد شده در هنگام پرداخت بهره‌مند شوید.